Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga prezydenta Żuka na zarządzenie wojewody (treść pisma)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 r. o 15:46 Powrót do artykułu
Czy ktoś to przeczytał przed opublikowaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Radomia już oddał kasę, bo także łączył dwa stołki. Dlaczego Źuk tego nie robi? Przecież to taki sam przypadek jak w Radomiu. Szkoda, że Dziennik boi się o to zapytać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należało się spieszyć ze sporządzeniem skargi, gdyż pośpiech jest bardzo złym doradcą. Należało wykorzystać cały przysługujący czas. Wówczas lepiej by było chociaż pod względem technicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUKI na łlom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
cały Lublin trzyma kciuki za wyrok uniewinniający prezydenta!
Nie bez powodu uważa się, że obecnie jest najsłabsza merytorycznie ekipa w Ratuszu po 8 marca 1990 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zastał Lublin drewnianym, a zostawił murowanym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziw, że inne polskie miasta prężniej i mądrzej prowadzą inwestycje, przecież tam nie ma najlepszego we wszystkim Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne jest to wpisywanie kilku komentarzy po kolei przez dyżurnego z Ratusza. Szkoda tylko, że ich poziom taki mierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego te kserówki są wyedytowane w jakimś programie? Co mnie obchodzi Wasza Walka? Jesteście nie honorowi - inaczej spotkalibyście się w zwykłym ringu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że skoro 3 niezależnych prawników stanęło po stronie prezydenta to i sąd stanie Ale sędziego to Zbyszek Zero wyznaczy i ten już będzie wiedział jaki wyrok wydać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glaca ma za uszami wiecej niz pezetu, dlateggo szopke robi ze skargami i odwołaniami. I tak bedzie siedzał troche wczsniej niż Rudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gazeta chyba nieźle stoi za tym panem, że w całości jego jakieś skargi publikuje. Ciekawe, czy kiedykolwiek wcześniej tak opublikowali inne tego typu skargi czy też wtedy raczej sami osądzali bądź sugerowali kto jest a kto nie jest winny. Ale w sumie to nawet dobrze, że się otwarcie określają politycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSA i NSA oddalą skargę. Przepisy są jasne. Zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże. Falandyzacja prawa w POlsce już się zakończyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejt na Pana Prezydenta to PiSowska ustawka. Nie trzeba go kochać, ale szanować powinniśmy się wszyscy, tym bardziej, że Pan Żuk ma olbrzymie poparcie społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i Bolek uniewinnił Słowika bo miał "opinie prawne". Dobra metoda na unikanie kary: " w d...... mieć prawo" - robić rozróby jak ta gdy KODziarze i Motorowcy przyszli na sesję i robili rozróby strasząc rajców. A ochłapiarz nawet nie przeprosił wyborców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Czarnek wojewoda  jest wykładowcą na katolickiej uczelni. On zajął sie tą sprawą z taką determinacją, a przeciez tyle nierozwiązanych powaznych problemow nas otacza, którymi wojewoda nie raczy sie zajać. Przykro jest ze on i ja to katolicy a zupełnie inaczej patrzymy na świat. Dla niego najwazniejszym wydaje sie odsuniecie od władzy politycznych przeciwnikow rok przed wyborami dla mnie pomoc innym ludziom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochłapiarz wpychał finans do kieszeni a winien Wojewoda. Prawie taka prawda jak Hana Wałtz nie wiedziała, że POdarowała na Św. Mikołaja Gronkiewiczowi kamienicę w warszafce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dz W to nasi pismo. Agora czyli Żidki wykupili tę nasi agitkę i są teraz mecenasem nasich pachołkow. I klepią temat kantów Łysonia już 3 m-c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet najwyższa kasta tego nie odkręci ! Przepis jest oczywisty i nawet 3000 "opinii prawnych" tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie założę ,że proces bedzie trwał, aż do końca kadencji i do nowych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...